Всесвітній день землі

23.Кві.2021
Всесвітній день землі

Щорічно, 22 квітня уся планета відзначає День Землі. Ця дата стала загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і, в той же час, корисні заходи.

     З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища в країні щорічно у квітні протягом місяця поводяться заходи з озеленення та благоустрою територій. Кожного року до цього яскравого та потрібного дійства долучається і наш дошкільний навчальний заклад.

З метою поширення ідей сталого розвитку, збереження довкілля ми разом з дітьми проводимо прибирання території, висаджуємо молоді дерева та квіти, упорядковуємо клумби, прибираємо сміття. Кілька років в нашому закладі проходить акція «Україна – без сміття». Працівники, батьки та діти збирають в певному місці макулатуру, яку ми потім здаємо на переробіток.

Вихователями нашого садочка також проведено комплекс заходів, спрямованих на виховання екологічної свідомості дітей: тематичні заняття «Бережімо природу рідної Землі», переглянуто мультфільм про красу рідної природи «День Землі», «Давай будемо природу берегти»; казку «Бережімо землю», розучили руханку «Мандруємо по Землі». Вихователі розповідали дошкільнятам про правила поведінки в природі та проводили хвилинки-милування в природі, під час яких спонукали дітей бути уважним до нашого довкілля, берегти природу, уважно ставитись до навколишнього середовища.

   

Вихователі Шульга Т.М., Сіваченко О.П., асистент вихователя Ткачук О.Л. разом з дітьми виготовили яскравий колаж  «Наша мальовнича планета Земля», застосувавши різні відомі їм зображувальні техніки та матеріали.

               

Під час проведення прогулянки вихователі Шут К.Д., Кравчук І.М. разом з дітьми та батьками групи «Сонечко» вивішували нові шпаківні та закликали птахів до свого майданчика, розповідали вірші. Після занять діти долучились до практичних дій. Вихованці посіяли квіти аби зробити Землю ще кращою,  нехай квітне, посміхається, радіє весні!

            

Ми впевнені, що формуючи особисту відповідальність у кожного за стан природного середовища, відповідальне ставлення до об`єктів природи, ми формуємо природодоцільну поведінку, яка сприяє збереженню тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Як провести День Довкілля та день Землі батькам з дошкільниками, знаходячись на карантині.

    Нагадайте дошкільникам у Міжнародний день Землі, що кожному мешканцю нашої планети, зокрема й найменшим її жителям, під силу повсякчас робити свої маленькі внески у спільну справу захисту навколишнього середовища. Скажімо:

  • посадити квітку  на власному подвір’ї
  • полити квіти на підвіконні.

Спонукайте дітей пригадати відчуття щастя від того, як прокльовується паросток рослини, посадженої власноруч.

Влаштуйте власний День Землі у себе вдома:

  • Розкажіть дітям про флору і фауну нашої планети, про Червону Книгу та необхідність збереження усього живого довкола, про цінність води.

 

Галерея зображень
error: Content is protected !!