Новини

21.Бер.2023

Ця дата не є випадковою, адже синдром Дауна спричинений тим, що у 21-й парі хромосом люди із цією генетичною аномалією мають замість двох три хромосоми. Синдром Дауна є однією з форм вродженої генної патології, розповсюдженої в усьому світі. Діти з цією аномалією мають менші пізнавальні здібності, тому вони навчаються із застосуванням відповідних методик і можуть … Продовжити читання “21 БЕРЕЗНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА”

Детальніше
17.Бер.2023

   З урахуванням реалій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану, питання щодо створення безпечного, комфортного, інклюзивного середовища для всіх учасників освітньої діяльності й підвищення якості освітньої діяльності закладів дошкільної освіти залишаються пріоритетними. Особлива увага приділяється налагодженню тісної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу та формуванню соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку.   Освітнє середовище, в … Продовжити читання “Разом граємось, тривоги не лякаємось!”

Детальніше
16.Бер.2023

 Вихователі середньої групи №1 «Барвінок» Кудра Н.В., Боровська Н.І. долучилися до обласного Всеукраїнського конкурсу «Годівничка».   Підготували проєкт «Підтримуємо пернатих друзів», який ілюструє результати роботи педагогів з вихованцями: розповідь про зимуючих птахів Житомирщини, добірка художньої літератури для дітей, дидактичний матеріал, етапи виготовлення годівнички.   Спілкуючись з батьками через Вайбер групи, запропонували їм долучитися до спільного … Продовжити читання “Всеукраїнський конкурс “Годівничка””

Детальніше
10.Бер.2023

   Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні великий Кобзар приходить до нас…                                                                           … Продовжити читання “Музично-літературна композиція “Тарасовими стежками””

Детальніше
28.Лют.2023

Як маленькі українці городи на підвіконні влаштували     Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури. У цьому допоможуть нам створені міні-городи на підвіконні. Діти отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування рослин, бачать результати своєї праці. Вирощуючи, доглядаючи за рослинами, дошкільники спостерігають за … Продовжити читання “Міні-город на підвіконні”

Детальніше