Новини

05.Тра.2021

Котилася писаночка з гори на долину,  Прикотилась простісінько до нас у гостину.  А за нею йде Великдень, несе білу паску,  Дзвонить в дзвони, розсипає радощі і ласку        Вдягла весна мережану сорочку, умившись і звільнившись від турбот. Великдень всіх нас до гостини просить, малює сонце полотно небес, і крашанку, як усмішку підносить…     … Продовжити читання “Свято Великодня”

Детальніше
23.Кві.2021

Запрошуємо наших вихованців та батьків прийняти участь у конкурсі.  Умови участі:  зробіть Великодню поробку разом з дитиною для фотозони та декорування дитячих майданчиків.  Усім бажаємо натхнення та весняного настрою! Чекаємо на поробки. З повагою Ваші вихователі. 

Детальніше
23.Кві.2021

Громадська організація “Я-мама” ініціювала флешмоб #StopБорщівник. Педагоги та діти ЖДНЗ №46 долучились до флешмобу, у рамках проведення дошкільнята дізнались, що борщівник небезпечний і брати рослину руками не можна. Педагоги разом з дітьми провели огляд території і як результат – борщівника не виявлено.      Флешмоб #STOPБОРЩІВНИК триває Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до аудиту прилеглих територій біля … Продовжити читання “#STOPБОРЩІВНИК”

Детальніше
23.Кві.2021

Щорічно, 22 квітня уся планета відзначає День Землі. Ця дата стала загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і, в той же час, корисні заходи.      З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, відродження традицій українського … Продовжити читання “Всесвітній день землі”

Детальніше
21.Кві.2021

На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21, листа департаменту освіти Житомирської міської ради від 19.04.2021р. №992 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, надаємо контакти уповноважених органів.

Детальніше
error: Content is protected !!