Батьківська сторінка

08.Кві.2021

Наказ № 93

Детальніше
11.Бер.2021

Відповідно до ст.150 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані: Виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого на­роду, своєї Батьківщини. Батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток. Батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної за­гальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя. … Продовжити читання “Обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини”

Детальніше
05.Бер.2021

ФІЗИЧНА ГОТОВНІСТЬ Розвиненість рухової активності дитини, вміння оцінити свою вправність, фізичну вмілість, здатність відчувати насолоду від здорового тіла, його спортивність, легкість, рухливість. Повноцінний зір та слух. Вміння координувати рухи та зір. Добре розвинені м’язи спини. Врівноваженість сили нервових процесів збудження та гальмування. Вміння застосовувати вольові зусилля в різноманітних ситуаціях. Розвинена дрібна моторика пальців рук та … Продовжити читання “Показники готовності до школи за базовим компонентом дошкільної освіти”

Детальніше
04.Бер.2021

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003року№ 305 (із змінами):       Зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти здійснюється керівником  закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування. Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним … Продовжити читання “Прийом дітей до ЖДНЗ №46”

Детальніше
28.Гру.2020

 – Інтелектуальна зрілість – це здатність концентрувати увагу, встановлювати   зв’язки між явищами і подіями, здатність логічного запам’ятовування, розвиток тонких рухів та координації.  – Психологічна   зрілість   передбачає   емоційну й соціальну. Емоційна  виявляється  реакцією  дитини на ті чи інші  події: у майбутнього першокласника має бути напрацьоване  конструктивне ставлення до стресових  ситуацій.  – Соціальна  зрілість починається  тоді, коли дитина вміє  спілкуватися … Продовжити читання “Три складові шкільної зрілості дошкільника.”

Детальніше
error: Content is protected !!