Батьківська сторінка

11.Лис.2022

Шановні батьки!   Правила для батьків складені у відповідності до Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Статуту ДНЗ №46, Санітарного регламенту для дошкільного навчального закладу. Ці правила допоможуть правильно організувати час перебування у ЖДНЗ №46 ваших дітей. Запрошуємо вас дотримуватися таких правил: 1.Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 8.30 та забирати – до 18.00, … Продовжити читання “Правила для батьків”

Детальніше
11.Лис.2022
Детальніше
12.Жов.2022

З 27 вересня по 7 жовтня 2022 року у ЖДНЗ №46 проходила акція «Смілива гривня», яку організував Національний банк України. До збору монет долучились працівники закладу та батьки вихованців. Мета проведення акції – не тільки зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, а й поширити культуру … Продовжити читання “Акція “Смілива гривня””

Детальніше
03.Сер.2022
Детальніше
02.Сер.2022

З попередження травматизму серед дітей дошкільного віку під час відпустки батьків Шановні батьки!    Щоб не допустити травмування дитини в лісі та на водоймі, пам’ятайте та виконуйте такі вимоги: під час перебування на вулиці в літній день захищайте голову дитини панамою; регулюйте перебування дитини під сонцем, щоб запобігти опікам шкіри; дозуйте перебування дитини у воді, … Продовжити читання “профілактика травматизму влітку”

Детальніше