Вихователь-методист

02.Гру.2022

Відповідно до плану роботи  дошкільного навчального  закладу  29 листопада пройшла педагогічна рада «Наскрізне впровадження в освітній простір ДНЗ діяльнісного підходу «Навчання через гру». Нетрадиційно розпочала засідання завідувач Тетяна ІВАНОВА, використавши   емоційну хвилинку для налаштування на роботу  педагогів.  Практичний психолог Макогонова Г.В. під час кола спілкування презентувала, «Майстерність фасилітації. Сучасні підходи у груповій роботі в ДНЗ». … Продовжити читання “Педагогічна рада”

Детальніше
24.Жов.2022

   Самостійна рухова діяльність як форма активізації рухового режиму проводиться з дітьми щодня під час ранкового прийому, денної та вечірньої прогулянок. Вона може розгортатися як у приміщенні, так і на майданчику.  Організовуючи самостійну рухову діяльність, слід враховувати індивідуальні особливості здоров’я і фізичний розвиток, функціональні можливості організму конкретної дитини.  Неодмінні умови: систематична попередня робота з дітьми з … Продовжити читання “Форми рухової активності дошкільнят”

Детальніше
31.Сер.2022

    Відповідно   до   сучасних    ідей   та  концепцій в освіті, інтегруючи попередній напрямок роботи у нові ідеї колектив закладу спрямовує роботу на мотивацію як визначальний фактор організації освітньої діяльності вихованців в умовах воєнного стану. 31.08.2022 року  у Житомирському дошкільному навчальному закладі №46 відбулося засідання колегіального управління педагогічна рада «Новий навчальний рік: тримаємо руку на пульсі» … Продовжити читання “педагогічна рада”

Детальніше
10.Сер.2022
Детальніше
07.Чер.2022

                                             РАНКОВЕ КОЛО  Яким ви бачите ідеальний початок робочого дня? Наш ранок починається з дитячих усмішок, бадьорого настрою та захопливих ідей для спільної діяльності. Як ми цього досягли? За допомогою щоденних ігрових ранкових зустрічей. … Продовжити читання “Ранкове коло”

Детальніше