Учитель-дефектолог

17.Січ.2021

  Учитель-дефектолог Євтушенко Ольга Вікторівна  Моє кредо як учителя-дефектолога «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.» В. Сухомлинський Працюю у ЖДНЗ№46 з 9.09.2019

Детальніше
06.Гру.2020

  Корекційно-розвивальні заняття для дітей з особливими освітніми потребами: основні завдання та напрямки роботи   Методичний порадник   Інклюзивне навчання в умовах ДНЗ забезпечує доступ до освіти дітей з особливими потребами за рахунок застосування методів навчання, що враховують індивідуальні особливості таких дітей. В основу інклюзивної освіти дошкільників покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію дітей, забезпечує … Продовжити читання “Інклюзивна освіта”

Детальніше
06.Гру.2020

Хіба не дивно, як швидко ваш малюк перетворився на пустотливого дошкільника? Він став таким невгамовним і рухливим. Тепер вам знадобиться багато сил, щоб впоратися з його бурхливою енергією та допитливістю, а також спрямувати її у продуктивне русло. Розвивайте навички спілкування вашої дитини.Перебуваючи в дитячому садку, дитина повинна вміти словами повідомляти про свої потреби та взаємодіяти … Продовжити читання “10 порад для розвитку мовлення дошкільнят”

Детальніше
06.Тра.2020
Детальніше
04.Тра.2020

Вихованці нашого садочку №46 та їхні батьки мали змогу взяти участь у онлайн-марафоні з розвитку мовлення «Шипучка». Під час цього заходу, що тривав з 13.04. 2020 по 28.04.2020, діти збагачували мовлення, готували артикуляційний апарат до вимови шиплячих звуків, тренували руку до письма, розвивали грубу та дрібну моторику, а головне весело проводили час. Щодня разом виконували … Продовжити читання “Розвиток мовлення дошкільнят в умовах карантину”

Детальніше
error: Content is protected !!