Учитель-дефектолог

01.Гру.2022

Процес оволодіння звуковою стороною мовлення неможливий без достатнього рівня розвитку мовленнєвого (фонематичного) слуху, слухової уваги та пам′яті. Логопедичні ігри для аудіального розвитку дитини допоможуть розвивати фонематичні процеси. Логопедичні ігри для знайомства дитини зі звуком Розпочинаючи знайомити дитину зі звуком, використовуйте логопедичні ігри. Особливо в процесі самостійної діяльності дитини. Зміст і цілі таких логопедичних ігор наступні: … Продовжити читання “Ігри для аудіального розвитку дитини”

Детальніше
22.Сер.2022

Вправи для розвитку моторики і уваги 1.Вправа «Повтори за мною». Дитина повинна по інструкції: а) протягнути руки вгору, вниз, направо, наліво (якщо не знає «направо», «наліво», то «на вікно», «на двері»); б) показати витягнутою рукою на названий предмет (вікно, стіл, книга і т.д.); в) намалювати крейдою (олівцем) круг (паличку, хрестик) вгорі, внизу, праворуч, ліворуч дошки … Продовжити читання “Корекційні ігри та вправи для дітей з особливими освітніми потребами”

Детальніше
09.Лют.2022

Учитель-дефектолог Губернаторова О.В. Кінезіологія для дітей з ООП

Детальніше
27.Січ.2022
Детальніше
27.Січ.2022

Підготовка артикуляційного апарату до правильної вимови звуків Одним з найважливіших етапів у формуванні правильної вимови звуків є підготовка артикуляційного апарату.Дитина повинна навчитися напружувати і розслабляти язик, точно та в повному обсязі керувати його рухами, утримувати в заданому положенні, правильно працювати губами, а також виробляти подовжений, цілеспрямований струмінь повітря для утворення тих чи інших звуків. На … Продовжити читання “Розвиток артикуляційної моторики”

Детальніше