Сторінка психолога

13.Лют.2023

  7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету. Суспільство звернуло увагу на цю проблему 17 років тому, коли мережа стала не просто системою комунікації, а й каналом розповсюдження ворожого та шкідливого, а дуже часто жахливого контенту. … Продовжити читання “День Безпечного Інтернету”

Детальніше
09.Гру.2022

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в нашому закладі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. На виконання Плану заходів, та відповідно до рекомендацій щодо проведення щорічної акції «16 днів проти … Продовжити читання “16 днів проти насильства”

Детальніше
03.Жов.2022

Макогонова Ганна Володимирівна Освіта – Житомирський державний університет ім І.Франка Факультет – Природничий  Спеціальність  – Біологія.Практична психологія Загальний педагогічний стаж- 7 років  

Детальніше
02.Тра.2022

Потрапляючи в ситуацію, пов’язану з горем, ми так чи інакше проходимо: Етап шоку, або заперечення. Зіткнувшись із чимось, чого раніше з нами не відбувалося, ми не відразу розуміємо, що це таке і як із ним бути, а головне — навіщо з ним бути — воно болить. Іншими словами, психотравматична ситуація — це грім серед ясного … Продовжити читання “5 етапів переживання психологічної травми”

Детальніше
02.Тра.2022

Люди реагують на кризи по різному. Ось найпоширеніші стресові реакції, які ви можете помітити: Фізичні симптоми (тремор, головний біль, різка слабкість, втрата апетиту, різні больові відчуття); Плач, сум, пригнічений настрій, скорбота; Напруга і нервозність; Тривожні думки про, те що трапиться щось погане; Безсоння, нічні кошмари; Роздратованість, злість; Почуття провини, сором (наприклад, за те, що вижив … Продовжити читання “Як визначити, хто потребує підтримки?”

Детальніше