Сторінка психолога

07.Кві.2021

       З метою реалізації та додержання вимог чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі, обігу продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру, продукції, що містить пропаганду культу насильства, жорстокості і порнографії, створено Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі (далі – Національна комісія).     Відповідно до статті 17 Закону України „Про захист суспільної … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ: «ДІТИ – ІНТЕРНЕТ – МОБІЛЬНИЙ ЗВ’ЯЗОК»”

Детальніше
19.Бер.2021

      З  огляду на те, що останнім часом в Україні збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю, негативного впливу  соціальних мереж в інтернеті, ми підготували для Вас збірку гарячих ліній та консультативних сервісів, що стосуються психологічного добробуту як дітей, так і дорослих і є актуальними на сьогодні. 1. … Продовжити читання “Консультативні сервіси психологічної допомоги”

Детальніше
25.Лют.2021

     Під психологічною готовністю до шкільного навчання розуміється необхідний і достатній рівень психічного розвитку дитини для освоєння шкільної навчальної програми в умовах навчання в колективі однолітків. Психологічна готовність дитини до шкільного навчання – це один з найважливіших підсумків психічного розвитку в період дошкільного дитинства. У цьому плані  проблема готовності дошкільників до навчання в школі набуває  … Продовжити читання “Результати моніторингу якості освіти”

Детальніше
28.Гру.2020

 – Інтелектуальна зрілість – це здатність концентрувати увагу, встановлювати   зв’язки між явищами і подіями, здатність логічного запам’ятовування, розвиток тонких рухів та координації.  – Психологічна   зрілість   передбачає   емоційну й соціальну. Емоційна  виявляється  реакцією  дитини на ті чи інші  події: у майбутнього першокласника має бути напрацьоване  конструктивне ставлення до стресових  ситуацій.  – Соціальна  зрілість починається  тоді, коли дитина вміє  спілкуватися … Продовжити читання “Три складові шкільної зрілості дошкільника.”

Детальніше
27.Лис.2020

    Шановні батьки, пам’ятайте, що ви самі запросили мене у свою родину. Колись я залишу батьківську оселю, але до того часу навчить мене, будь ласка, як стати і бути людиною.     У моїх очах світ має інший вигляд, ніж у ваших. Прошу Вас, поясніть мені, що, коли, чому кожен із нас у ньому має робити. … Продовжити читання “ЛИСТ ДИТИНИ ДО БАТЬКІВ”

Детальніше
error: Content is protected !!