Сторінка медичної сестри

29.Січ.2021

Упровадження розпорядку дня та санітарно-гігієнічного режиму вдома Вступ до ДНЗ, як правило, супроводжується психологічним дискомфортом для малюка. Це пов’язано не тільки із зміною добре знайомого родинного оточення на незвичне, а й з необхідністю звикати до нового розпорядку дня. Аби уникнути зайвих стресів у дитини та пом’якшити процес адаптації, батькам слід заздалегідь готувати дитину до відвідування … Продовжити читання “Поради батькам”

Детальніше
06.Січ.2021

У ДНЗ  № 46 організована робота медичного блоку: кабінет медичної сестри, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет щеплень, ізолятор. Приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, оснащені та забезпечені необхідним обладнанням та лікарськими засобами, виробами медичного призначення. Для роботи медичного персоналу, організації медичного обслуговування дошкільників у дитячому садку створені всі необхідні умови. У медичному кабінеті працює сестри медичні старші Димитриєнко І.В., … Продовжити читання “Організація медичного обслуговування”

Детальніше
26.Сер.2020
Детальніше
08.Кві.2020

Що таке новий коронавірус? Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Вірус передається  повітряно-крапельним шляхом від людини до людини. Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. Перебіг хвороби залежить від імунітету людини. Більшість людей, які померли внаслідок зараження вірусом, мали проблеми зі … Продовжити читання “Щоб зробити себе менш вразливим до коронавірусу”

Детальніше
30.Бер.2020
Детальніше
error: Content is protected !!