Сторінка медичної сестри

13.Бер.2023

Гаджети, які ми використовуємо щодня, забирають не тільки купу вільного часу, а і здоров’я. Буває, що від екрану ми не відриваємося навіть вночі, гортаючи стрічку соцмереж, переглядаючи відео та спілкуючись у месенджерахМи підготували для вас поради, які допоможуть звести до мінімуму вплив гаджетів на очі налаштуйте на комфортний рівень параметри яскравості та контрастності екрану пристрою; … Продовжити читання “”

Детальніше
16.Лют.2023

Питання про лактозну непереносимість дуже часто постає в практиці лікаря педіатра. Величезна кількість батьків в Україні, намагаючись вилікувати різноманітну висипку, закрепи, кашель або навіть затримку психомоторного розвитку, притримуються для своєї дитини безмолочної або безлактозної дієти. Непереносимість лактози (лактазна недостатність) — патологічний процес, за якого перестають засвоюватися молочні продукти. Проблема виникає у перші місяці життя, оскільки … Продовжити читання “Лактозна непереносимість у дітей”

Детальніше
18.Січ.2023

Перша домедична допомога в умовах воєнного стану – актуальне питання сьогодення! В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому. 18 січня 2023 року для працівників ЖДНЗ №46 … Продовжити читання “ТРЕНІНГ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ”

Детальніше
08.Лис.2022

Часто у батьків після щеплення дитини виникає багато питань. Зняти їх, а заодно, заощадити час лікарів на відповіді на однотипні питання, допоможе спеціальна Пам’ятка. Пам’ятка: Реакції на щеплення дитини  Нормальні реакції на щеплення: Біль та припухлість у місці ін’єкції. Підвищення температури. Легке нездужання. Тимчасове погіршення апетиту. Ці реакції зазвичай минають швидко і безслідно, але ваша … Продовжити читання “Реакції на щеплення дитини”

Детальніше
07.Лис.2022

Хіб-інфекція або гемофільна інфекція являється провокуючою для пневмонії та гнійного менінгіту у дітей. Вона призводить до задухи, запалення середнього вуха, гнійного запалення суглобів, запалення кісток, зараження крові. Найчастіше ця інфекція поражає організм дітей від 6 місяців до 4 років. Бактерії Hib локалізуються в носоглотці та можуть передаватися іншим людям повітряно-крапельним шляхом. Щеплення проти гемофільної інфекції … Продовжити читання “Захист дитини від Хіб-інфекції”

Детальніше