Соціальний педагог

06.Чер.2022

Будь-які потрясіння в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, коли багато громадян України втратили рідних та близьких людей, житло, роботу, звичайний стиль життя і продовжують перебувати у стані невизначеності – сприяють збільшенню випадків домашнього насильства. Інформуємо про те, куди можна звернутися у випадку домашнього насильства:  Національна поліція (повідомити про факт насильсва) 102  Урядовий контактний центр … Продовжити читання “Домашнього насильства можна уникнути”

Детальніше
20.Гру.2021

   Житомирський дошкільний навчальний заклад №46 підтримав звернення благодійного фонду “Роби добро, даруй надію” до збору подарунків для вихованців Тетерівського дитячого будинку-інтернату до Дня Святого Миколая. До акції приєдналися батьки вихованців та працівники закладу. Зробимо свято для дітей разом.     Всі зібрані подарунки були передані волонтерам фонду.    Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.

Детальніше
07.Гру.2021

Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. Таке визначення торгівлі людьми дає ”Протокол з попередження … Продовжити читання “Міжнародна акція 16 днів проти насильства”

Детальніше
19.Лис.2021

    У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та навчання дітей бути толерантними по відношенню до однолітків та дорослих в дошкільному закладі проведено тематичний тиждень з 15.11.2021 по 19. 11. 2021 року.     План проведення тематичного тижня був насичений … Продовжити читання “Тиждень Толерантності”

Детальніше
18.Лис.2021

Щодня пухнастики у притулках потребують корисної та поживної їжі, аби бути здоровими та активними. Працівники та батьки вихованців ЖДНЗ №46 долучились до акції «Зроби добро – допоможи безтритульним тваринам». В ході акції було зібрано корм, наповнювачі для лотків, лотки  для котів і собак. Всю зібрану допомогу було передано представникам Громадськії Організації “Зоо-Дозор” Житомирщини. Також 18 … Продовжити читання “Благодійна акція “Зроби добро, допоможи безпритульним тваринам””

Детальніше