Соціальний педагог

23.Кві.2021

Громадська організація “Я-мама” ініціювала флешмоб #StopБорщівник. Педагоги та діти ЖДНЗ №46 долучились до флешмобу, у рамках проведення дошкільнята дізнались, що борщівник небезпечний і брати рослину руками не можна. Педагоги разом з дітьми провели огляд території і як результат – борщівника не виявлено.      Флешмоб #STOPБОРЩІВНИК триває Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до аудиту прилеглих територій біля … Продовжити читання “#STOPБОРЩІВНИК”

Детальніше
21.Кві.2021

На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21, листа департаменту освіти Житомирської міської ради від 19.04.2021р. №992 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, надаємо контакти уповноважених органів.

Детальніше
25.Бер.2021

Проблема безпеки дітей в мережі Інтернет вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро.  Як забезпечити безпеку дітей в мережі Інтернет Пропонуємо декілька рекомендацій, які слід взяти до уваги: розміщуйте комп’ютери з Internet-з’єднанням поза межами кімнати Вашої дитини; поговоріть зі своїми дітьми про друзів, з … Продовжити читання “Безпека дітей в Інтернеті”

Детальніше
19.Бер.2021

     Інформуємо про те, що фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проекту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для татусів: Планування сім’ї та партнерські пологи (Артур Логай та Олена Мухіна); Декретна відпустка для татусів (Дмитро Стужук та Артем Чапай); Психосоціальні аспекти татусів (Богдан Бутко та Ірина Лісна); Перша … Продовжити читання “До уваги татусів”

Детальніше
16.Бер.2021

21-й день 3-го місяця був обраний не випадково, щоб показати, що синдром Дауна пов`язаний із наявністю у клітинах людини 3-ї хромосоми у 21-ій парі. З метою привернення уваги суспільства до проблем людей з синдромом Дауна Міжнародна організація Down Syndrome International ініціювала акцію «Lots of Socks», яка в Україні отримала назву #Шкарпетуйся. Національна Асамблея людей з інвалідністю … Продовжити читання “21 березня – Міжнародний День людей із синдромом Дауна”

Детальніше
error: Content is protected !!