Музичний керівник

01.Кві.2021
Детальніше
09.Бер.2021

Свято мами і весни у дитячому садочку — це завжди дзвінкий і голосний сміх, щирі усмішки матусь та бабусь, а також сльози радості в маминих очах. Скільки ніжних слів, пісень, запальних таночків виконали діти, щоб виразити любов і подяку найріднішим людям – любим матусям, бабусям, подружкам-дівчаткам, вихователям – всім жінкам в ці чудові весняні дні. Від усієї душі … Продовжити читання “Свято мами і весни”

Детальніше
18.Січ.2021

Ми щедруєм і співаєм під вікном. Щастя, долі вам бажаєм всі гуртом! Хай квітують ваші ниви золоті, Щоб життя було щасливе в майбутті! Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. Яке Різдво без української колядки та вертепу? Різдво Христове, це одне з найважливіших … Продовжити читання “Щедрування в ДНЗ”

Детальніше
24.Гру.2020

Новий рік – найбільш загадкове свято, оповите казкою і чудесами. Діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією для маленької дитини. Не стало виключенням святкування новорічних свят і в дошкільному навчальному закладі №46. Радісний святковий настрій створився у дітей. У цьому допоміг яскраво прикрашений зал, гарна ялинка, що виблискувала кульками та … Продовжити читання “Новорічна феєрія”

Детальніше
06.Лис.2020

Знову до нас завітала чарівниця осінь,різнобарвна,весела,щедра на гостинці… На рідній Україні нашій здавна  Існує звичай добрий, гарний, славний. Коли зібрали урожай багатий, Вести його на ярмарок продати. Традіції народні памятаймо, На ярмарок сьогодні разом завітаймо!

Детальніше
error: Content is protected !!