Музичний керівник

24.Жов.2022

Патріотичне виховання дошкільників на заняттях з музичного виховання      Одним із майданчиків, на якому можна  виховати в дітей патріотизм та заглибити їх у дивовижно розмаїтий світ українства є музичні заняття.         Патріотизм – це не тільки парад вишиванок, рушників і спів народних пісень. Це і висока внутрішня культура, шанобливе ставлення до пам’яток історії, любов … Продовжити читання “Патріотичне виховання засобами музики”

Детальніше
27.Лип.2022

     Музичні здібності дитини базуються на їх психомоторній та емоційній природі. Саме у процесі співу розвивається музичний слух дитини, як найважливіший чинник розвитку інших її музичних здібностей та музичної культури. Вокальний досвід для розвитку маленького співака є необхідним. Звісно, що потрібно обов’язково враховувати вікові можливості дошкільника, не перевантажувати його психічні можливості та слідкувати за … Продовжити читання “Вокальний гурток “До-Мі-Соль-Ка””

Детальніше
06.Лип.2022

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НАРОДНИМИ МУЗИЧНИМИ ІНСТРУМЕНТАМИ ТА СПОСОБАМИ ГРИ НА НИХ  Діти завжди бажають дізнатися про незвичайний чи невідомий інструмент, випробувати його у грі. Цю цікавість дітей можна зорієнтувати: на пізнання національних народних музичних інструментів, як-от бубон, цимбали, трембіта, та ареал їх побутування; на опанування гри на дитячих народних музичних інструментах – свищиках, сопілках, цимбалах, тріскачках … Продовжити читання “музичні інструменти”

Детальніше
10.Чер.2022

Українська народна пісня – частина народної медицини  Українська народна пісня є унікальним явищем у світовій культурі. Вона вражає розмаїттям жанрів, стилів, глибиною змісту, незбагненною й незрівнянною за своєю красою й простотою поезії. Бо ж недарма народна пісня творилася протягом тисячоліть, а, отже, пройшла такий відбір. Якого не знав жоден музичний жанр. Чим уважніша людина до … Продовжити читання “українська народна пісня”

Детальніше
03.Чер.2022

Розкриття потенціалу особистості через організацію гурткової роботи   Одним із пріоритетів у реалізації сучасних вимог щодо завдань дошкільної освіти є формування творчої особистості дошкільника, особистості, яка була б здатна пізнавати світ довкілля, привносити в процес пізнання творчість, самостійно знаходити шляхи розв’язання завдань, діяти в незвичних ситуаціях, відкривати нове, сміливо висловлювати свої думки, висувати ідеї.   … Продовжити читання “Гурткова робота”

Детальніше