Інструктор з фізичної культури

07.Кві.2021
Детальніше
05.Кві.2021

 Оцінюючи фізичний розвиток дітей дошкільного віку, не треба забувати про поставу дітей, яка змінюється в них у різні вікові періоди. На кінець періоду дошкільного віку у здорової дитини хребет набуває звичайну форму з невеликим вигином вперед в шийному й поперековому відділах та до заду в грудному відділі. Без доброго фізичного розвитку неможливе нормальне положення корпуса … Продовжити читання “Формувуння правильної постави у дітей”

Детальніше
28.Січ.2021

  Прогулянка на повітрі є найкращим засобом зміцнення здоров’я, підвищення імунітету, а значить і профілактикою простудних захворювань у дітей і дорослих. Зимове морозне повітря найкраще насичене киснем, потрапляючи в організм, він стимулює мозкову діяльність. Завдяки зимовим прогулянкам підвищується фізична активність організму, поліпшується сон.  Корисні прогулянки при температурі нижче десяти градусів. Таке повітря особливо чисте і ймовірність … Продовжити читання “Веселі ігри на свіжому повітрі”

Детальніше
18.Січ.2021

Дихальна гімнастика відіграє значну роль в процесі оздоровлення і загартовування. Вона дозволяє підвищувати опірність організму дітей до простудних захворювань, розвиває дихальну мускулатуру, збільшує рухливість грудної клітки та діафрагми, покращує лімеро- і кровообіг в легенях.

Детальніше
26.Лис.2020
Детальніше
error: Content is protected !!