Інструктор з фізичної культури

11.Лис.2022

Ранкова гімнастика проводиться з 8.00 до 8.30 год.  згідно розкладу: – у  фізкультурному залі інструктором з фізичної культури Горбатюк Ольгою Олегівною; – у музичному залі (вихователями молодших груп); – у групах раннього віку у групових кімнатах вихователями.       Комплекси ранкової гімнастики добираються інструктором з фізичної культури так, щоб різні види гімнастичних вправ поступово охоплювали всі великі та … Продовжити читання “Ранкова зарядка”

Детальніше
25.Жов.2022

14 жовтня український народ відмічав свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.     Продовжуючи славні і шляхетні традиції українського народу, в нашому закладі у всіх вікових групах проводились спортивні розваги «Козацькі забави», які проходили під девізом «Козацькому роду – нема переводу»   Козацький дух, силу, швидкість, мужність та витривалість перевіряли … Продовжити читання “Спортивна розвага “Козацькі забави””

Детальніше
03.Сер.2022
Детальніше
15.Чер.2022

 Останнім часом високою популярністю користується конструкція під найменуванням доріжка здоров’я. Її споруджують в приміщенні або на вулиці і активно застосовують у роботі з дітками. Що ж це таке? Навіщо потрібна доріжка здоров’я?  Доріжка здоров’я в дитячому закладі призначена для різноманітного впливу на дитячі стопи. Як відомо, на них розташовується величезна кількість активних точок, стимуляція яких … Продовжити читання “Доріжка здоров’я в днз”

Детальніше
10.Чер.2022

Як полiпшити фiзичний розвиток дитини вдома 1. Виконуйте щоденно разом iз дитиною ранкову гiмнастику, проводьте загартувальнi процедури, виходьте на прогулянку. 2. Навчайте дитину дотримуватися розпорядку дня та культурно-гiгiєнiчних норм, пити достатню кiлькiсть води, вживати корисну iжу. 3. Стежте, щоб дитина отримала необхiднi вiтамiни, зокрема вводьте до  її щоденного рацiону сезоннi овочi та фрукти. 4. Облаштуйте … Продовжити читання “Валеологічний порадник”

Детальніше