Статті

13.Бер.2023

Гаджети, які ми використовуємо щодня, забирають не тільки купу вільного часу, а і здоров’я. Буває, що від екрану ми не відриваємося навіть вночі, гортаючи стрічку соцмереж, переглядаючи відео та спілкуючись у месенджерахМи підготували для вас поради, які допоможуть звести до мінімуму вплив гаджетів на очі налаштуйте на комфортний рівень параметри яскравості та контрастності екрану пристрою; … Продовжити читання “”

Детальніше
16.Лют.2023

Питання про лактозну непереносимість дуже часто постає в практиці лікаря педіатра. Величезна кількість батьків в Україні, намагаючись вилікувати різноманітну висипку, закрепи, кашель або навіть затримку психомоторного розвитку, притримуються для своєї дитини безмолочної або безлактозної дієти. Непереносимість лактози (лактазна недостатність) — патологічний процес, за якого перестають засвоюватися молочні продукти. Проблема виникає у перші місяці життя, оскільки … Продовжити читання “Лактозна непереносимість у дітей”

Детальніше
13.Лют.2023

  7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету. Суспільство звернуло увагу на цю проблему 17 років тому, коли мережа стала не просто системою комунікації, а й каналом розповсюдження ворожого та шкідливого, а дуже часто жахливого контенту. … Продовжити читання “День Безпечного Інтернету”

Детальніше
18.Січ.2023

Перша домедична допомога в умовах воєнного стану – актуальне питання сьогодення! В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому. 18 січня 2023 року для працівників ЖДНЗ №46 … Продовжити читання “ТРЕНІНГ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ”

Детальніше
09.Гру.2022

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в нашому закладі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. На виконання Плану заходів, та відповідно до рекомендацій щодо проведення щорічної акції «16 днів проти … Продовжити читання “16 днів проти насильства”

Детальніше