Статті

23.Кві.2021

Громадська організація “Я-мама” ініціювала флешмоб #StopБорщівник. Педагоги та діти ЖДНЗ №46 долучились до флешмобу, у рамках проведення дошкільнята дізнались, що борщівник небезпечний і брати рослину руками не можна. Педагоги разом з дітьми провели огляд території і як результат – борщівника не виявлено.      Флешмоб #STOPБОРЩІВНИК триває Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до аудиту прилеглих територій біля … Продовжити читання “#STOPБОРЩІВНИК”

Детальніше
21.Кві.2021

На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21, листа департаменту освіти Житомирської міської ради від 19.04.2021р. №992 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, надаємо контакти уповноважених органів.

Детальніше
07.Кві.2021
Детальніше
07.Кві.2021

       З метою реалізації та додержання вимог чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі, обігу продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру, продукції, що містить пропаганду культу насильства, жорстокості і порнографії, створено Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі (далі – Національна комісія).     Відповідно до статті 17 Закону України „Про захист суспільної … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ: «ДІТИ – ІНТЕРНЕТ – МОБІЛЬНИЙ ЗВ’ЯЗОК»”

Детальніше
05.Кві.2021

 Оцінюючи фізичний розвиток дітей дошкільного віку, не треба забувати про поставу дітей, яка змінюється в них у різні вікові періоди. На кінець періоду дошкільного віку у здорової дитини хребет набуває звичайну форму з невеликим вигином вперед в шийному й поперековому відділах та до заду в грудному відділі. Без доброго фізичного розвитку неможливе нормальне положення корпуса … Продовжити читання “Формувуння правильної постави у дітей”

Детальніше
error: Content is protected !!